جستجو

عضویت در خبرنامه هفتگی

پست الکترونیکی:

برنامه های اخیر


برنامه سالروز پیروزی انقلاب

  

بعیدی‌نژاد:  

ثبات در ایران، در ۳۰۰ سال اخیر بی سابقه است.

 

 

 

 

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دعوت دانشجویان در کانون توحید لندن برگزار شد.

در این مراسم حمید بعیدینژاد، سفیر کشورمان در لندن با اشاره به پیشرفتهای پس از انقلاب در عرصههای مختلف، به برجام نیز اشاره کرد و گفت: بعضی فکر میکنند برجام یک توافق اقتصادی است، اما هدف از برجام خارج شدن از شرایط امنیتی بود. امروز به برکت برجام برای این که پرونده امنیتی برای ایران درست کنند، از یک تکه فلز استفاده میکنند زیرا دیگر بهانهای برای مباحث هستهای ندارند. ادعا میکنند که این موشکی است که ایران به حوثیها داده است و موشکهایی که امریکا به عربستان دادهاین موشک را از بین بردهاست. در شوهای تبلیغاتی موشک را به سیاستمدارها نشان میدهند در حالی که سیاست مدارها تخصصی در مباحث نظامی ندارند. حتی متحدین امریکا هم این کار را تمسخر میکنند. این نشان می دهد که از قرارداد هستهای ناراحت هستند زیرا ما پس از قرارداد، ابزارها را از دست آنها گرفتهایم.

 

بعیدی نژاد ادامه داد: در ۳۰۰ سال گذشته هیچ گاه ایران در این سطح ثبات نبوده است. وی با اشاره به دورههای مختلف تاریخی گفت که متخصصان امنیتی از سطح امنیت در ایران با وجود شرایط منطقه و تحریم های گسترده در تعجب هستند. تنها یک دلیل برای امنیت در ایران وجود دارد و آن حضور مردم در صحنه است

 

 از وقتی که خانم مرکل صدراعظم آلمان شدهاند، به دلیل اختلافات بین احزاب هنوز آلمان دولت رسمی ندارد. پس این طور نیست که اگر وضع اقتصادی خوب شد، تمام مسائل حل شود. وقتی مرکل به امریکا می رود، اختلاف نظرها و تنشهای زیادی با آقای ترامپ دارد. بعضی فکر میکنند که تنها ایران با امریکا مشکل دارد. این طور نیست که شما اگر آلمان هم باشید، دیگر مشکلی با امریکا نداشته باشید. آقای ترامپ زمانی که خانم مرکل به امریکا رفت، به او گفت اول چندین میلیارد دلار به حساب بریزید و بعد صحبت میکنیم. خانم مرکل هم در جواب گفت روز خوبی داشته باشید. این طور نیست که شما حتی اگر آلمان باشید دیگر در دنیا چالشی نداشته باشید. کشورها هر روز با یک چالش جدید روبرو هستند. مهم این است که ایران پس از برجام در ریل پیشرفت خود قرار گرفته است.

مراسم بزرگداشت انقلاب که با همت انجمن اسلامی دانشجویان در لندن برگزار شد، با پخش مستندی از انقلاب اسلامی پایان یافت.

 

 

 

 

حاضران در سایت

در حال حاضر 8 مهمان حضور دارند

برنامه های آتی کانون

برای اطلاع از برنامه های آتی کانون توحید و عضویت در گروه فیس بوک و اینستاگرام روی عکس های زیر کلیک کنید.

 

برنامه های جانبی کانون


1397-08-19
بازديدها 5152
2017-07-21
بازديدها 6089
iii(2).jpg
بازديدها 6537
12345.jpg
بازديدها 6453
GhadeerPoster.jpg
بازديدها 6961

مقالات


images/stories/articles.jpg
دوشنبه, 30 بهمن 1396
بازديدها 5194
imam_khomeini2.jpg
سه شنبه, 05 آبان 1388
بازديدها 14712