جستجو

عضویت در خبرنامه هفتگی

پست الکترونیکی:

برنامه های اخیر


جشن نوروز مصادف با میلاد با سعادتت حضرت فاطمه (س)
جشن نوروز و میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) همراه با ایرانیان مقیم لندن برگزار شد

مقیم/ انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی مقیم لندن، برنامه ای را به مناسبت عید نوروز مصادف با ميلاد با سعادت حضرت فاطمه سلام الله عليها در كانون توحيد لندن برگزار كردند.

 

به گزارش مقیم از لندن، انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی مقیم لندن جشن را به مناسبت عید نوروز مصادف با ميلاد با سعادت حضرت فاطمه سلام الله عليها در كانون توحيد لندن برگزار كردند.
در آغاز این برنامه که به میزبانی کانون توحید و با حضور اقشار مختلف ایرانیان ساکن انگلستان برگزار شد، دبير انجمن اسلامى دانشجويان لندن توضيحاتى را در خصوص فعاليت هاى انجمن، ارائه دادند و پس از آن برنامه جشن با قسمت هاى مختلف از جمله برگزارى گروه سرود از مدرسه جمهورى اسلامى ايران در لندن، نمايش هاى طنز، شعر خوانى و موسيقى سنتى زنده ادامه داشت.
طبقه پايين سالن برگزارى مراسم براى تفريح كودكان تدارك ديده شده بود كه در آن به آموزش كاردستى هاى عيد، نقاشى بر روى صورت و همچنين انواع بازى هاى ديگر پرداخته شد.
از جمله مهمانان اين جشن سید احمد حسینی از مخترعین ایرانی بودند. ایشان در ارتباط با نحوه صدور محصولات و قطعات از ایران به انگلستان توضیحاتی ارائه کردند و از مزایای اختراع خود در صنعت برق که منجر به صرفه جویی در مصرف برق می شود مطالبی مطرح کردند. برنامه با مسابقه و اهداى جوايز به پايان رسيد.

 

 

 

 

 

حاضران در سایت

در حال حاضر 8 مهمان حضور دارند

برنامه های آتی کانون

برای اطلاع از برنامه های آتی کانون توحید و عضویت در گروه فیس بوک و اینستاگرام روی عکس های زیر کلیک کنید.

 

برنامه های جانبی کانون


1397-08-19
بازديدها 5152
2017-07-21
بازديدها 6089
iii(2).jpg
بازديدها 6537
12345.jpg
بازديدها 6453
GhadeerPoster.jpg
بازديدها 6961

مقالات


images/stories/articles.jpg
دوشنبه, 30 بهمن 1396
بازديدها 5194
imam_khomeini2.jpg
سه شنبه, 05 آبان 1388
بازديدها 14712