جستجو

عضویت در خبرنامه هفتگی

پست الکترونیکی:

برنامه های اخیر


سالروز ازدواج امام عَلی‌ (ع) و حضرت فاطمه

چند روزی از آغاز زندگی مشترک عَلی‌ (ع) و فاطمه (س) می‌گذشت. پیامبر اکرم (ص) نظر عَلی‌ (ع) را درباره همسرش جویا شد. " عَلی‌ جان! فاطمه را چگونه همسری یافتی؟"

عَلی‌ (ع) هم با کلامی که حکایت از اوج  سپاس او داشت، نظر خود را درباره ی عشق جاودانی‌اش اینگونه خلاصه کرد: " نِعمَ العون عَلی‌ طاعهً الله". سرورم، او بهترین یار در انجام طاعت پروردگار است.

و بدین سان بهترین داماد عالم از سرّ عشق الهی خویش پرده برمی‌دارد و راه سعادت آبادی را در زندگی‌ مشترک به همه عروس‌ها و داماد‌ها نشان میدهد. یعنی‌ای دامادهای علوی و  ای عروسهای فاطمی! دست یکدیگر را به خاطر خهدوند و برای انجام طاعت او بگیرید و تا بهشت رضوان خدای مهربان همسفر هم باشید! وقت کم است و دنیا برای همه زود می‌گذرد

آنچه زندگی‌ و پیوند دنیایی را به زندگی‌ همیشگی‌ در پرتو خورشید مهر الهی متصل می‌کند، تنها و تنها "تقوی" و " طاعت حق" است.

 

ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز ازدواج امام عَلی‌ (ع) و حضرت فاطمه (س)، انجمن اسلامی دانشجویان در لندن با افتخار تقدیم می‌کند:

سخنرانی‌ عباس بهمن پور با عنوان: مطلع عشق 

همراه با ۲ مسابقه مجزا: آشپزی و دسر (جوایز نفیس و کاربردی) با معیار کیفیت و مزه، نوآوری و تزئین  

شرکت کنندگان با تهیه غذا و دسر در منزل برای ۴-۵ نفر از حضار پذیرایی می‌‌کنند و در مقابل به سه غذا و دسر برتر رای داده می شود. 

شنبه ۲۰ اکتبر  ساعت ۱۸:۱۵ در کانون توحید لندن

 نام نویسی برای شرکت در مسابقه الزامی می‌باشد این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن ابتدا باید جاوا اسکریپت را فعال کنید.  

شرکت در مسابقه و حضور در برنامه برای عموم آزاد است.

با توجه به تحریم‌های ناعادلانه و وحشیانه غرب علیه ملت ایران و اینک قطع پخش کانال‌های ماهواره‌ای جمهوری اسلامی ایران نظیر جام جم، شبکه قران، Press TV و غیره مسئولیت و وظایف مراکز ایرانی‌ اسلامی برای اشاعه فرهنگ ایرانی‌ اسلامی بیشتر خواهد بود. امید است انجمن اسلامی دانشجویان در لندن نیز به عنوان یک مرکز مستقل دانشجویی با همکاری و همراهی شما عزیزان به این مهم دست یابد.

از شرکت کنندگان تقاضا می شود لطفا فقط از مواد غذایی حلال در تهیه خوراکی ها استفاده شود. 

 

 

حاضران در سایت

در حال حاضر 21 مهمان حضور دارند

برنامه های آتی کانون

برای اطلاع از برنامه های آتی کانون توحید و عضویت در گروه فیس بوک و اینستاگرام روی عکس های زیر کلیک کنید.

 

برنامه های جانبی کانون


1397-08-19
بازديدها 1463
2017-07-21
بازديدها 2398
iii(2).jpg
بازديدها 2879
12345.jpg
بازديدها 2904
GhadeerPoster.jpg
بازديدها 2859

مقالات


images/stories/articles.jpg
دوشنبه, 30 بهمن 1396
بازديدها 1515
imam_khomeini2.jpg
سه شنبه, 05 آبان 1388
بازديدها 10512