جستجو

عضویت در خبرنامه هفتگی

پست الکترونیکی:

برنامه های اخیر


انجمن اسلامی دانشجویان لندن از خدمات رایزن فرهنگی كشورمان تقدیر كرد

تهران - انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در لندن(كانون توحید) از خدمات و تلاش های دكتر علی محمد حلمی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی .ایران در انگلیس تقدیر كرد

1391/01/02 - 10:39 

به گزارش ایرنا به نقل از كانون توحید، دكتر حلمی در این مراسم كه با حضور تعدادی از اعضای انجمن اسلامی دانشجویان لندن برگزار شد، با اشاره به فعالیت های انجام شده در دوران حضورش در انگلیس، همكاری بین انجمن های اسلامی دانشجویی با رایزنی های فرهنگی ایران در خارج از كشور را فرصتی استثنایی برای معرفی فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی در جوامع غربی دانست.

وی گفت: حضور دانشجویان ایرانی در خارج از كشور، عامل موثری در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود.

وی با اشاره به حساسیت های موجود در انگلیس، از فعالیت های موثر انجمن اسلامی دانشجویان لندن تقدیر كرد.

در ادامه این مراسم، آقای 'بشیر بی آزار'، به نمایندگی از انجمن اسلامی دانشجویان لندن ضمن تشكر از اقدامات دكتر حلمی، دوران حضور وی به عنوان رایزن فرهنگی ایران در لندن را درخشان ترین و موثرترین دوره اثرگذاری فرهنگی ایران در انگلیس توصیف كرد.

وی گفت: همكاری های دلسوزانه و نگرش انقلابی رایزن فرهنگی ایران در طول نزدیك به شش سال حضور در انگلیس با مجموعه انجمن های اسلامی دانشجویی در این كشور، به شناخت و گسترش فرهنگ اصیل ایرانی در جامعه دانشجویی و فرهنگی انگلیس انجامیده است.

آقای بی آزار در ادامه با اشاره به اقدام اخیر دولت انگلیس در تعطیل كردن سفارت و نمایندگی فرهنگی كشورمان، خواستار تداوم همكاری های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با مجموعه انجمن های اسلامی دانشجویان در انگلیس شد.

در پایان این مراسم لوح تقدیر انجمن اسلامی دانشجویان لندن(كانون توحید) به رایزن فرهنگی ایران در انگلیس اهدا شد.

دولت انگلیس آذرماه سال جاری، ضمن تعطیل كردن سفارت و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لندن، تمام دیپلماتهای ایرانی را اخراج كرد و از آن تاریخ به بعد، مشكلات فراوانی برای ایرانیان و دانشجویان ایرانی مقیم این كشور در زمینه های مختلف از جمله دریافت خدمات كنسولی و حقوقی به وجود آمده است.

 

منبع: ایرنا

 

 

حاضران در سایت

در حال حاضر 10 مهمان حضور دارند

برنامه های آتی کانون

برای اطلاع از برنامه های آتی کانون توحید و عضویت در گروه فیس بوک و اینستاگرام روی عکس های زیر کلیک کنید.

 

برنامه های جانبی کانون


1397-08-19
بازديدها 4535
2017-07-21
بازديدها 5448
iii(2).jpg
بازديدها 5861
12345.jpg
بازديدها 5840
GhadeerPoster.jpg
بازديدها 5816

مقالات


images/stories/articles.jpg
دوشنبه, 30 بهمن 1396
بازديدها 4572
imam_khomeini2.jpg
سه شنبه, 05 آبان 1388
بازديدها 13619